جستجو در سایت
رویدادهای تازه
 
فایلهای جدید

مصوبه حداقل دستمزد سال ۱۳۹۵
مصوبه دویست و پنجاه و چهارمین نشست شورای عالی کار برای تعیین حداقل دستمزد سال ۱۳۹۵

تعیین ضریب حقوق و حداقل و حداکثر حقوق کارمندان در سال 1395
تعیین ضریب حقوق و حداقل و حداکثر حقوق کارمندان در سال 1395 (تصویبنامه شماره 29931/ت52982هـ مورخ 13/3/1395)


شرکت پويشگران فارس در سال 1371 توسط 3 تن از فارغ التحصيلان دانشگاههاي شريف و شيراز با گرايشهاي نرم افزار و سخت افزار و با هدف گسترش فرهنگ انفورماتيک و صنعت نرم افزار بطور غير رسمي و در سال 1375 رسمآ به ثبت رسيد و بلافاصله از طرف شوراي عالي انفورماتيک کشور در زمره شرکتهاي داراي رتبه و صلاحيت قرار گرفت.
توان، عشق و انگيزه فوق العاده موسسين شرکت سبب گرديد که به سرعت در سال 1373 اولين نرم افزار حرفه اي، يکپارچه و مرتبط موسوم به "پويش" شامل سيستمهاي کارگزيني، حضور و غياب، تشکيلات، حقوق و دستمزد به بازار عرضه گردد. نرم افزار مذکور به سرعت و بطور چشمگيري مورد توجه مسئولين در سطح کشور و از جمله وزارت بهداشت و درمان و وزارت کشور قرار گرفت. همين امر باعث توزيع گسترده آن در سطح کشور شد بطوريکه هم اکنون صدها سازمان بزرگ دولتي از آن سود مي برند. در فاصله سالهاي 1376 تا اوايل 1381 و پس از استقبال فراوان و بي نظير سازمانها از اين نرم افزار و نيز تشويق مداوم آنان به ادامه توليد ساير نرم افزارهاي اداري مالي مشابه، شرکت موفق شد تا علاوه بر توليد نرم افزارهاي حسابداري، انبارداري، اموال، دبيرخانه و اخبار و اطلاعات همچنان به پشتيباني و ارتقاء کيفي و کمي مجموعه نرم افزارهاي مورد اشاره بپردازد.
اواسط سال 1381 در راستاي طرحهاي کلان دولت در گسترش صنعت IT در سطح کشور از جمله طرح تکفا، شرکت بر آن شد تا با سازماندهي مجدد و تکيه به توان نيروهاي متخصص و کارآزموده در قالب گروههاي کاري حرفه اي در جهت توليد نرم افزارهاي تحت وب از جمله "اتوماسيون اداري" اقدامات جدي به عمل آورد. بر اين پايه، شرکت پويشگران فارس پس از گذر از مراحل توليد در اواخر سال 1382 در گامي بلند موفق به اتمام پروژه بزرگ اتوماسيون اداري صددرصد تحت وب خود و با استفاده از محيط پيشرفته ASP.NET گرديد. پروژه اتوماسيون اداري گرچه ديرتر از موعد مقرر به بازار عرضه گرديد ولي به لحاظ کيفيت بالاي آن مورد توجه ويژه موسسات بزرگ و کوچک از جمله استانداري فارس و واحدهاي تابعه و چندين سازمان ديگر در سطح استان فارس و کشور قرار گرفت. اين سيستم به گونه اي طراحي شده است که علاوه بر مکانيزه نمودن فرآيند گردش نظام مند مکاتبات و اسناد در درون سازمانها، ارتباط بين سازمانهايي را که از اين سيستم استفاده مي نمايند به صورت الکترونيکي امکان پذير مي نمايد. شرکت پويشگران فارس با تجربه طولاني مدت در ايجاد، توسعه و نگهداري سيستمهاي تخصصي نرم افزار و سخت افزار، شبکه، اتوماسيون اداري و پروژه هاي تحت وب و با بهره گيري از نيروي متخصص، عهده دار انجام پروژه هاي متعدد در سراسر کشور مي باشد.

منوی سایت
 صفحه اصلی
 دریافت فایل
 اخبار و رویدادها
 تالارهای گفتمان
 بخشنامه ها
 محصولات
 درباره شرکت
 تماس با ما
 بحث وگفتگوی آزاد
 تاییدیه های نرم افزار
 سوالات متداول
کاربران سایت
نظر سنجی
تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت پویشگران فارس می باشد.